ART / Oil paintings / Oil painting 13989089
nr 1398 9089
OIL PAINTING
unidentified artist. Composition, no signature, 40x40,
Oidentifierad konstnär. Komposition, ej signerad. Olja på duk, 40x40 cm, oramad
SEK 150
Monday May 24 2021
at 20:26:36
20/5 16:12:56
100 kr
24/5 20:21:36